Sponzori:

 

 

 

 

PGSK – 1. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 1.máj 2019

16

štvrťfinále

semifinále

finále

20

35

55

80

Zisk =zisk zo skupiny + body za postup

Syč – Púpava (15+80) (95)

Syč – Púpava

 

 

Syč – Púpava

Paluš – Jurkovič (0+20) (20)

Beláček – Briatka

6/2

Beláček – Briatka (5+35) (40)

6/2

 

Syč – Púpava

Vojaček – Mihálik (10+55) (65)

 

Vojaček – Mihálik

 

9/6

Ogorek – Szabo (0+20) (20)

 

6/3

Vojaček – Mihálik

 

Píš J. – Perniš I. (0+20) (20)

Víťaz 120

Fabian – Urbančok

6/3

Fabian – Urbančok (10+35) (45)

 

6/1

Chlpek – Koberling

Loja – Spál Z. (10+55) (65)

Loja – Spál

9/7

Duchoň – Hrdlovič (0+20) (20)

6/0

Loja – Spál

 

Kočiš – Lehocký (5+35) (40)

 

Kočiš – Lehocký

6/0

 

Čmiko – Mifek (5+20) (25)

 

7/5

 

Chlpek – Koberling

Kuchárik – Brodziansky (10+35) (45)

 

Kuchárik – Brodziansky

 

9/5

Masár – Záhorský (5+20) (25)

 

6/2

Chlpek – Koberling

 

Chlpek – Koberling

6/3

Chlpek – Koberling (15+120) (135)

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Syč – Púpava

1 – 3 – 15

Kočiš – Lehocký

3 – 1 – 5

Píš J. – Perniš I.

4 – 0 – 0

Kuchárik – Brodziansky

2 – 2 – 10

B skupina

 

Chlpek – Koberling

1 – 3 – 15

Záhorský – Masár

3 – 1 – 5

Hrdlovič – Duchoň

4 – 0 – 0

Vojaček – Mihálik

2 – 2 – 10

C skupina

 

Fabian – Urbančok

1 – 2 – 10

Paluš – Jurkovič

3 – 0 – 0

Čmiko – Mifek

2 – 1 – 5

D skupina

 

Loja – Spál Z.

1 – 2 – 10

Ogorek – Szabo

3 – 0 – 0

Beláček – Briatka

2 – 1 – 5

 

Detaily zo skupin

A-skupina

Syč – Púpava

Kočiš – Lehocký

Píš J. – Perniš I.

Kuchárik – Brodziansky

Syč – Púpava

 

6/3

6/1

6/4

Kočiš – Lehocký

3/6

 

6/1

1/6

Píš J. – Perniš I.

1/6

1/6

 

1/6

Kuchárik – Brodziansky

4/6

6/1

6/1

 

B-skupina

Chlpek – Koberling

Záhorský – Masár

Hrdlovič – Duchoň

Vojaček – Mihálik

Chlpek – Koberling

 

6/1

6/1

6/0

Záhorský – Masár

1/6

 

6/2

2/6

Hrdlovič – Duchoň

1/6

2/6

 

4/6

Vojaček – Mihálik

0/6

6/2

6/4

 

C-skupina

Fabian – Urbančok

Paluš – Jurkovič

Čmiko – Mifek

0

Fabian – Urbančok

 

6/2

6/2

 

Paluš – Jurkovič

2/6

 

2/6

 

Čmiko – Mifek

2/6

6/2

 

 

D-skupina

Loja – Spál Z.

Ogorek – Szabo

Beláček – Briatka

0

Loja – Spál Z.

 

6/1

6/0

 

Ogorek – Szabo

1/6

 

4/6

 

Beláček – Briatka

0/6

6/4