Nasledujúci turnaj: Masters 2021 2.10.2021 – TK Baník Prievidza

Sponzori:

KOLTEN 2. OPEN turnaj Baník 24.júl 2021

štvrťfinále

štvrťfinále

semifinále

finále

10

20

40

80

Zisk=(zisk zo skupín+nový kľúč)

Loja (20+80) (100)

Loja

Džubinský (10+10) (20)

9/6

Loja

Záhorský (10+20) (30)

Záhorský

9/5

Sluka (20+10) (30)

9/3

 

Loja

Púpava (20+40) (60)

 

Púpava

 

6/7 7/7 w/o

Šimko (10+10) (20)

 

9/1

Púpava

 

Ivančík (10+10) (20)

Víťaz 120

Ševce

9/4

Ševce (20+20) (40)

 

9/6

Štefka

Syč (20+40) (60)

Syč

6/1 6/2

Gogola (10+10) (20)

9/1

Syč

 

Vysloužil (10+10) (20)

 

Hagara

9/6

 

Hagara (20+20) (40)

 

9/2

 

Štefka

Štefka (20+120) (140)

 

Štefka

 

9/1

Hanko (10+10) (20)

 

9/2

Štefka

Zigo (10+10) (20)

Komora

6/1 6/3

Komora (20+20) (40)

9/2

 

Poradie

Zisk

A skupina

 

 

Loja

1

20

Vysloužil

2

10

Gregor

3

0

 

 

 

B skupina

 

 

Džubinský

2

10

Pastierik

3

0

Komora

1

20

 

 

 

C skupina

 

 

Gogola

2

10

Ševce

1

20

Hrdlovič

3

0

 

 

 

D skupina

 

 

Ivančík

2

10

Koberling

3

0

Syč

1

20

E skupina

 

 

Hanko J.

2

10

Sluka

1

20

Jusko

3

0

 

 

 

F skupina

 

 

Záhorský

2

10

Filkorn

3

0

Štefka

1

20

 

 

 

G skupina

 

 

Hagara

1

20

Šimko J.

2

10

Pekár

3

0

 

 

 

H skupina

 

 

Dobrotka D.

3

0

Púpava

1

20

Zigo

2

10

ÚTECHA

 

 

 

Zisk=(zisk zo skupín+každé víťazstvo 5 bodov)

 

Jusko (0+10) (10)

 

Jusko

 

Dobrotka (0+0) (0)

9/3

 

 

Jusko

 

Pastierik (0+0) (0)

 

9/3

 

 

Hrdlovič

 

 

 

Hrdlovič (0+5) (5)

9/4

 

 

 

Filkorn

Filkorn (0+15) (15)

6/3

 

Filkorn

 

 

 

Koberling (0+0) (0)

w/o

 

 

 

 

Filkorn

 

Pekár (0+0) (0)

 

9/7

 

 

Gregor

 

Gregor  (0+5) (5)

w/o

 

Detaily zo skupín

A skupina

Loja

Vysloužil

Gregor

Loja

 

6/0

6/0

Vysloužil

0/6

 

7/6

Gregor

0/6

6/7

 

B skupina

Džubinský

Pastierik

Komora

Džubinský

 

6/2

4/6

Pastierik

2/6

 

5/7

Komora

6/4

7/5

 

C skupina

Gogola

Ševce

Hrdlovič

Gogola

 

4/6

6/2

Ševce

6/4

 

6/2

Hrdlovič

2/6

2/6

 

D skupina

Ivančík

Koberling

Syč

Ivančík

 

6/4

4/6

Koberling

4/6

 

4/6

Syč

6/4

6/4

 

E skupina

Hanko J.

Sluka

Jusko

Hanko J.

 

3/6

6/2

Sluka

6/3

 

6/2

Jusko

2/6

2/6

 

F skupina

Záhorský

Filkorn

Štefka

Záhorský

 

6/0

1/6

Filkorn

0/6

 

1/6

Štefka

6/1

6/1

 

G skupina

Hagara

Šimko J.

Pekár

Hagara

 

6/1

1/1 w/o

Šimko J.

1/6

 

w/o

Pekár

1/1 w/o

w/o

 

H skupina

Dobrotka D.

Púpava

Zigo

Dobrotka D.

 

0/6

3/6

Púpava

6/0

 

6/1

Zigo

6/3

1/6