Sponzori:
 
 
SLOVAKTUAL Double I. 27.apríl 2024 TK Baník Prievidza

 

ALUPLAST 4. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 5.august 2023
štvrťfinále semifinále finále
20 40 80
     
     
     
     
Kubovič-Cagáň (40+40) (80)    
   
  Kubovič -Cagáň  
 
Loja-Spál (30+20) (50) 7/6  
 
    Košík-Mjartan
 
Košík-Mjartan (20+80) (100)   6/2
 
  Košík-Mjartan  
Víťaz 120
Komora-Čmiko (30+20) (50) 6/2
 
    Šimurka-Chlpek
 
Syč-Púpava (30+40) (70)   w/o
 
  Syč-Púpava  
 
Škultéty-Briatka (20+20) (40) 6/3  
 
    Šimurka-Chlpek
 
Urbančok-Kuchárik (10+20) (30)   9/7
 
  Šimurka-Chlpek  
 
Šimurka-Chlpek (40+120) (160) 6/1  
 

 

  Útecha
 
     
  Brodziansky-Žigo (10+5) (15)  
   
     
   
    Brodziansky-Žigo
   
    6/1
   
Šimko-Lehotský Adamec-Kočiš (0+5) (5)  
  Víťaz
Adamec-Kočiš  
   
    Pernica-Masár
   
    6/3
   
Hrdlovič-Dvonč Pernica-Masár (10+15) (25)  
   
Pernica-Masár    
   
    Pernica-Masár
   
    6/1
   
  Vysloužil-Mikoczi (10+0)  
   

 

Skupiny Poradie – výhry – body
A skupina  
Syč-Púpava 2 – 3 – 30
Brodziansky-Žigo 4 – 1 – 10
Hrdlovič-Dvonč 5 – 1 – 10
Vyslužil-Mikoczi 3 – 1 – 10
Kubovič-Cagáň 1 – 4 – 40
   
B skupina  
Urbančok-Kuchárik 3 – 1 -10
Škultéty-Briatka 2 – 2 – 20
Šimko J.-Lehotský 4 – 0 – 0
Komora-Čmiko 1 – 3 – 30
   
C skupina  
Loja-Spál 2 – 3 – 30
Pernica-Masár 4 – 1 – 10
Košík-Mjartan 3 – 2 – 20
Adamec-Kočiš 5 – 0 – 0
Šimurka-Chlpek 1 – 4 – 40

 

Detaily zo skupin          
A-skupina Syč-Púpava Brodziansky-Žigo Hrdlovič-Dvonč Vyslužil-Mikoczi Kubovič-Cagáň
Syč-Púpava   6/2 6/0 6/1 5/7
Brodziansky-Žigo 2/6   6/1 6/7 4/6
Hrdlovič-Dvonč 0/6 1/6   6/2 0/6
Vyslužil-Mikoczi 1/6 7/6 2/6   3/6
Kubovič-Cagáň 7/5 6/4 6/0 6/3  
           
B-skupina Urbančok-Kuchárik Škultéty-Briatka Šimko J.-Lehotský Komora-Čmiko 0
Urbančok-Kuchárik   2/6 6/0 5/7  
Škultéty-Briatka 6/2   6/0 2/6  
Šimko J.-Lehotský 0/6 0/6   1/6  
Komora-Čmiko 7/5 6/2 6/1    
           
C-skupina Loja-Spál Pernica-Masár Košík-Mjartan Adamec-Kočiš Šimurka-Chlpek
Loja-Spál   6/1 6/4 6/2 1/6
Pernica-Masár 1/6   2/6 6/0 5/7
Košík-Mjartan 4/6 6/2   6/0 4/6
Adamec-Kočiš 2/6 0/6 0/6   1/6
Šimurka-Chlpek 6/1 7/5 6/4 6/1