Sponzori:
 
 
LeWOOD Open I. 25.máj 2024 TK Baník Prievidza

 

BARÁŽ 2023 – víťaz zápasu je žltou
  Domáci Hostia            
SF Extraliga UBYFO-LEGENDY SLAVOJ FORZA 0 3        
Komora P.ml Lipták 6 2 1 6 3 6
Kubinec Vojcek 5 7 4 6    
Komora P.ml Lipták            
Kubinec Mihálik 2 6 2 6    
SF Extraliga NEXT PEPAMONT-MANTRA 2 0        
Syč Džubinský 7 6 7 5    
Púpava Mjartan 6 1 3 6 6 4
               
               
Zápas o
bronz EL
UBYFO-LEGENDY PEPAMONT-MANTRA 2 1        
Kubinec Košík 6 1 6 1    
Komora P.ml Džubinský 6 4 6 7 2 6
Kubinec Džubinský            
Komora P.ml Mjartan 6 2 6 3    
Finále Extraligy SLAVOJ FORZA NEXT 2 0        
Vojcek Loja 6 1 6 0    
Lipták Púpava 7 6 6 4    
               
               
Zápas o zotrvanie v EL ŠTVORCHYBA TK RAKETA 1 2        
Škultéty Goga 2 6 6 4 6 0
Briatka Vaňo 1 6 0 6    
Škultéty Cagáň            
Briatka Baláž 2 6 2 6    
Zápas o zotrvanie v EL TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A TK NOVÁKY A 2 1        
Baranek Baran 6 4 7 5    
Oršula I. Kollář J. 4 6 1 6    
Adamec Hrnčiar            
Cmarko Kollář J. 5 7 6 2 10 3
Zápas o zotrvanie v EL TK RAKETA ŠTVORCHYBA 2 1        
Baláž Briatka 4 6 6 4 6 1
Cagáň Škultéty 6 2 7 5    
Goga Briatka            
Jančich Škultéty 4 6 2 6    
Zápas o zotrvanie v EL TK NOVÁKY A TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A 2 1        
Kollář J. Adamec 6 2 6 1    
Ševce Baranek 5 7 4 6    
Hrnčiar Adamec            
Baran Oršula I. 7 5 6 4    
Zápas o postup do EL FLASH TEAM PREDATORS HANDLOVÁ 0 3        
Ogorek Pernica 3 6 2 6    
Duchoň Štefka 2 6 2 6    
Ogorek Pernica            
Duchoň Štefka 4 6 2 6    
Zápas o postup do EL EXTERIÉROVÝ BAR MAURI G-TEAM 2 1        
Masár Žigo 5 7 3 6    
Ratkovský Gregor 6 1 6 0    
Masár Žigo            
Krnčok Jusko 6 4 7 5    
Zápas o postup do EL PREDATORS HANDLOVÁ FLASH TEAM 2 0        
Pernica Duchoň 6 4 6 2    
Štefka Ogorek 6 2 6 2    
               
               
Zápas o postup do EL G-TEAM EXTERIÉROVÝ BAR MAURI 1 2        
Žigo Ratkovský 6 3 6 3    
Filkorn Krnčok 6 4 3 6 3 6
Žigo Ratkovský            
Filkorn Krnčok 6 3 3 6 5 7
„Úvodná baráž“ 1.L ALUPLAST eRPe TEAM 3 0        
Kuchárik Lehotský 6 1 7 5    
Urbančok Pastierik 6 1 6 2    
Kuchárik Petráš R.            
Urbančok Petráš F. 6 0 7 5    
„Úvodná baráž“ 1.L PRAVNO A EAST 3 0        
Spál Z. Hlaváč 6 3 6 1    
Buocik Šimko J: 6 2 6 2    
Kubíček Hlaváč            
Buocik Šimko J: 6 7 6 3 10 6
„Ostrá baráž“ 1.L eRPe TEAM EAST 3 0        
Šimko Ju. Hlaváč 6 2 4 6 6 2
Pastierik Šimko J. 6 1 6 4    
Petráš R. Hlaváč            
Pastierik Šimko J. 6 2 6 3    
„Ostrá baráž“ 1.L EAST eRPe TEAM 2 1        
Hlaváč Pastierik 7 6 6 1    
Latkóczy Šimko Ju. 7 5 2 6 2 6
Hlaváč Petráš R.            
Šimko J. Lehotský 6 4 2 6 10 8
Zápas o postup do 1.L TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B JADASA 0 3        
Kočan Hrdlovič 3 6 6 2 4 6
Baranek Dvonč 2 6 4 6    
Sládok Pekár            
Baranek Dvonč 2 6 6 7    
Zápas o postup do 1.L JADASA TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B 0 0        
               
               
               
               
Zápas o postup do 1.L PRAVENEC ENTER 0 3        
Ivančík Málik 4 6 6 3 3 6
Klimant M. Protuš 5 7 5 7    
Ivančík Málik            
Klimant M. Protuš 4 6 3 6    
Zápas o postup do 1.L ENTER PRAVENEC 0 0        
               
               
               
               
Zápas 5.-.8. 2.L KUTRAJ TÍM SLOVAN TEAM 1 2        
Sýkora M.ml Hanko J. 1 6 1 6    
Blaško D. Krcho 7 5 3 6 3 6
Rybár M. Vysloužil            
Blaško A. Vojtko 6 4 6 3    
Zápas 5.-.8. 2.L SLOVAN TEAM KUTRAJ TÍM 2 1        
Pipíška Rybár M. 6 2 6 7 6 2
Krcha Blaško A. 6 3 3 6 6 4
Vojtko Sýkora M.ml            
Vysloužil Blaško D. 2 6 6 4 6 7
Zápas 6.-.7. 2.L OTK LEHOTA D.S.P. TEAM 0 3        
Kováč Baranec 4 6 2 6    
Gašparovič Čepko 2 6 5 7    
Kováč Baranec            
Gašparovič Čepko 2 6 0 6    
Zápas 6.-.7. 2.L D.S.P. TEAM OTK LEHOTA 1 2        
Fabian Kováč 5 7 4 6    
Baranec Gašparovič 6 1 6 4    
Fabian Kováč            
Baranec Gašparovič 3 6 4 6