Sponzori:
 
 
Open II. 29.jún 2024 - miesto určí sponzor

Turnaje DOUBLE

OKOV – 2. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 27.máj 2017

16

štvrťfinále

semifinále

finále

20

35

55

80

Zisk = body za postup +
zisk zo skupiny

Chlpek-Grendel (15+80) (95)

Chlpek-Grendel

 

 

Chlpek-Grendel

 

Vojcek-Čajka

6/3

Vojcek-Čajka (10+35) (45)

 

 

Chlpek-Grendel

Goga-Cagáň (10+35) (45)

 

Goga-Cagáň

 

9/3

 

 

 

Fabian-Urbančok

 

 

Víťaz 120

Fabian-Urbančok

6/2

Fabian-Urbančok (15+55) (70)

 

 

Syč-Koberling

Syč-Koberling (15+120) (135)

Syč-Koberling

9/8

 

 

Syč-Koberling

 

 

 

Obertík-Hagara

6/2

 

Obertík-Hagara (10+35) (45)

 

 

 

Syč-Koberling

Chlupis-Baláž (10+35) (45)

 

Chlupis-Baláž

 

9/3

 

 

 

Loja-Komora

 

Loja-Komora

6/3

Loja-Komora (15+55) (70)

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Chlpek-Grendel

1 – 3 – 15

Beseda-Kubinec

3 – 1 – 5

Ogorek-Szabo

4 – 0 – 0

Chlupis-Baláž

2 – 2 – 10

B skupina

 

Loja-Komora

1 – 3 – 15

Goga-Cagáň

2 – 2 – 10

Kračmer-Valok

3 – 1 – 5

Krajňák-Vetrák

4 – 0 – 0

C skupina

 

Syč-Koberling

1 – 3 – 15

Vrták F.-Vrták A.

4 – 0 – 0

Vojcek-Čajka

2 – 2 – 10

Blažo-Stecho

3 – 1 – 5

D skupina

 

Fabian-Urbančok

1 – 3 – 15

Obertík-Hagara

2 – 2 – 10

Dvonč D.-Hrdlovič

4 – 0 – 0

Dvonč J.-Masár J.

3 – 1 – 5

Detaily zo skupin

A-skupina

Chlpek-Grendel

Beseda-Kubinec

Ogorek-Szabo

Chlupis-Baláž

Chlpek-Grendel

 

6/3

6/1

7/6

Beseda-Kubinec

3/6

 

6/0

5/7

Ogorek-Szabo

1/6

0/6

 

1/6

Chlupis-Baláž

6/7

7/5

6/1

 

B-skupina

Loja-Komora

Goga-Cagáň

Kračmer-Valok

Krajňák-Vetrák

Loja-Komora

 

6/2

6/1

6/0

Goga-Cagáň

2/6

 

6/2

6/1

Kračmer-Valok

1/6

2/6

 

6/1

Krajňák-Vetrák

0/6

1/6

1/6

 

C-skupina

Syč-Koberling

Vrták F.-Vrták A.

Vojcek-Čajka

Blažo-Stecho

Syč-Koberling

 

6/2

6/1

6/2

Vrták F.-Vrták A.

2/6

 

3/6

2/6

Vojcek-Čajka

1/6

6/3

 

6/3

Blažo-Stecho

2/6

6/2

3/6

 

D-skupina

Fabian-Urbančok

Obertík-Hagara

Dvonč D.-Hrdlovič

Dvonč J.-Masár J.

Fabian-Urbančok

 

6/4

6/3

6/2

Obertík-Hagara

4/6

 

6/2

6/4

Dvonč D.-Hrdlovič

3/6

2/6

 

1/6

Dvonč J.-Masár J.

2/6

4/6

6/1

 

EXTREME WELLNESS – Mix turnaj – Baník Prievidza 8.máj 2017

štvrťfinále

semifinále

finále

Boba – Grendel

 

Boba – Pišta

Kroupová – Páleník

6/0

 

 

Boba – Pišta

 

Janka – Šuňo

 

6/0

 

 

Krškovci

 

Víťaz

Krškovci

6/4

 

 

Boba – Grendel

Aďa – Rasťo

6/3

 

Oľga – Kvetko

 

 

Oľga – Kvetko

6/2

 

 

 

 

Oľga – Kvetko

 

Bea – Karol

 

6/2

 

 

Bea – Karol

Miloš – Janka

6/3

 

O 3. miesto

Bea – Karol vs Krškovci 6/0

Detaily zo skupín

 

1

2

3

4

5

6

Boba – Grendel

X

6/4

6/1

6/4

6/3

6/1

Janka – Miloš

4/6

X

6/1

6/4

2/6

6/4

Zuzana – Peťo

1/6

1/6

X

3/6

1/6

4/6

Krškovci

4/6

4/6

6/3

X

7/6

6/3

Aďa – Rasťo

3/6

6/2

6/1

6/7

X

6/4

Malášek – Musilová

1/6

4/6

6/4

3/6

4/6

X

 

1

2

3

4

5

6

Bea – Karol

X

7/6

7/5

7/6

6/3

1/6

Oľga – Kvetko

6/7

X

6/1

4/6

6/4

7/6

Norika – Jojo

5/7

1/6

X

2/6

6/4

2/6

Janka – Šuňo

6/7

6/4

6/2

X

6/1

6/1

Feri – Monika

3/6

4/6

4/6

1/6

 

7/5

Kroupová – Páleník

6/1

6/7

6/2

1/6

5/7

X

PRAVNO – 1. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 8.máj 2018

16

štvrťfinále

semifinále

finále

20

35

55

80

Zisk =zisk zo skupiny + body za postup

Chlpek – Grendel (15+80) (95)

Chlpek – Grendel

 

 

Chlpek – Grendel

 

Spál Z. – Kubíček

9/1

Spál Z. – Kubíček (5+35) (40)

 

 

Chlpek – Grendel

Púpava – Petráš (10+55) (65)

 

Púpava – Petráš

 

9/2

 

 

 

Púpava – Petráš

 

 

Víťaz 120

Mihálik – Fabian

w/o

Mihálik – Fabian (15+35) (50)

 

 

Syč – Koberling

Kubinec – Beseda (15+55) (70)

Kubinec – Beseda

6/1

 

 

Kubinec – Beseda

 

 

 

Masár Ja. – Krnčok Z.

9/2

 

Masár Ja. – Krnčok Z. (10+35) (45)

 

 

 

Syč – Koberling

Komora P.ml – Loja (10+35) (45)

 

Komora P.ml – Loja

 

9/4

 

 

 

Syč – Koberling

 

Syč – Koberling

9/4

Syč – Koberling (20+120) (140)

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Chlpek – Grendel

1 – 3 – 15

Púpava – Petráš

3 – 2 -10

Ogorek – Szabó

5 – 0 – 0

Kubinec – Beseda

2 – 3 – 15

Komora P. ml – Loja

4 – 2 – 10

B skupina

 

Syč – Koberling

1 – 4 – 20

Spál Z. – Kubíček

4 – 1 – 5

Masár Ja. – Krnčok Z.

3 – 2 – 10

Kračmer – Kukla

5 – 0 – 0

Mihálik – Fabian

2 – 3 – 15

Detaily zo skupin

A-skupina

Chlpek – Grendel

Púpava – Petráš

Ogorek – Szabó

Kubinec – Beseda

Komora P. ml – Loja

Chlpek – Grendel

 

6/1

6/2

6/3

1/6

Púpava – Petráš

1/6

 

6/2

4/6

6/4

Ogorek – Szabó

2/6

2/6

 

0/6

2/6

Kubinec – Beseda

3/6

6/4

6/0

 

7/5

Komora P. ml – Loja

1/6

4/6

6/2

5/7

 

B-skupina

Syč – Koberling

Spál Z. – Kubíček

Masár Ja. – Krnčok Z.

Kračmer – Kukla

Mihálik – Fabian

Syč – Koberling

 

6/1

6/2

6/3

7/6

Spál Z. – Kubíček

1/6

 

4/6

6/0

5/7

Masár Ja. – Krnčok Z.

2/6

6/4

 

6/1

1/6

Kračmer – Kukla

3/6

0/6

1/6

 

0/6

Mihálik – Fabian

6/7

7/5

6/1

6/0