Sponzori:
 
 
Open II. 29.jún 2024 - miesto určí sponzor

Turnaje DOUBLE

 

KOLTEN 3. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 8.júl 2023
štvrťfinále semifinále finále
20 40 80
     
     
     
     
Púpava-Koberling (30+120) (150)    
   
  Púpava-Koberling  
 
Urbančok-Kuchárik (10+20) (30) 6/0  
 
    Púpava-Koberling
 
Komora-Čmiko (20+20) (40)   7/6
 
  Pernica-Chlpek  
Víťaz 120
Pernica-Chlpek (40+40) (80) 6/2
 
    Púpava-Koberling
 
Blažo-Macenauer (20+20) (40)   6/3
 
  Spál-Loja  
 
Spál-Loja (30+80) (110) 6/1  
 
    Spál-Loja
 
Krško-Kušnír (10+20) (30)   6/4
 
  Šimurka-Syč  
 
Šimurka-Syč (30+40) (70) 6/1  
 

 

Skupiny Poradie – výhry – body
A skupina  
Koberling-Púpava 1 – 3 – 30
Szabo-Ogorek 4 – 0 – 0
Kušnír-Krško 3 – 1 – 10
Blažo-Macenauer 2 – 2 – 20
   
B skupina  
Urbančok-Kuchárik 3 – 1 – 10
Kokinda-Kubovič 4 – 0 – 0
Šimurka-Syč 1 – 3 – 30
Komora-Čmiko 2 – 2 – 20
   
C skupina  
Spál-Loja 2 – 3 – 30
Šimko-Lehotský 3 – 2 – 20
Pernica-Chlpek 1 – 4 – 40
Pekár-Dvonč J. 5 – 0 – 0
Hrdlovič-Dvonč D. 4 – 1 – 10

 

Detaily zo skupin          
A-skupina Koberling-Púpava Szabo-Ogorek Kušnír-Krško Blažo-Macenauer 0
Koberling-Púpava   6/1 6/3 6/0  
Szabo-Ogorek 1/6   4/6 5/7  
Kušnír-Krško 3/6 6/4   0/6  
Blažo-Macenauer 0/6 7/5 6/0    
           
B-skupina Urbančok-Kuchárik Kokinda-Kubovič Šimurka-Syč Komora-Čmiko 0
Urbančok-Kuchárik   6/4 3/6 2/6  
Kokinda-Kubovič 4/6   1/6 2/6  
Šimurka-Syč 6/3 6/1   6/2  
Komora-Čmiko 6/2 6/2 2/6    
           
C-skupina Spál-Loja Šimko-Lehotský Pernica-Chlpek Pekár-Dvonč J. Hrdlovič-Dvonč D.
Spál-Loja   6/1 4/6 6/0 6/1
Šimko-Lehotský 1/6   1/6 6/2 7/5
Pernica-Chlpek 6/4 6/1   6/0 6/0
Pekár-Dvonč J. 0/6 2/6 0/6   0/6
Hrdlovič-Dvonč D. 1/6 5/7 0/6 6/0  

 

Útecha
   
Szabo-Ogorek (0)  
 
   
 
  Šimko-Lehotský
 
  7/6
 
Šimko-Lehotský (5)  
Víťaz
 
 
  Pekár-Dvonč J.
 
  6/4
 
Pekár-Dvonč J. (10)  
 
   
 
  Pekár-Dvonč J.
 
  7/6
 
Hrdlovič-Dvonč D. (0)  
 

 

 

TIPSTAV 2. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 17.jún 2023
štvrťfinále semifinále finále
20 40 80
     
     
     
     
Komora-Čmiko (30+20) (50)    
   
  Cagáň-Wahlandt  
 
Cagáň-Wahlandt (20+40) (60) 7/6  
 
    Hanus-Hagara
 
Hanus-Hagara (30+80) (110)   6/0
 
  Hanus-Hagara  
Víťaz 120
Masár-Kočiš (20+20) (40) 6/0
 
    Koberling-Chlpek
 
Spál-Loja (30+40) (70)   9/8
 
  Spál-Loja  
 
Kuchárik-Brodziansky (10+20) (30) 6/1  
 
    Koberling-Chlpek
 
Koberling-Chlpek (20+120) (140)   6/1
 
  Koberling-Chlpek  
 
Púpava-Šimurka (40+20) (60) 7/6  
 

 

  Útecha
 
     
  Šimko Ju. – Lehotský (5)  
   
     
   
    Šimko Ju. – Lehotský
   
     
   
  Perniš – Hrehuš (0)  
  Víťaz 120
   
   
    Dvonč D. – Hrdlovič
   
    9/7
   
  Dvonč D. – Hrdlovič (10)  
   
     
   
    Dvonč D. – Hrdlovič
   
    6/2
   
Dvonč J. – Pekár Dvonč J. – Pekár (5)  
 
Paluš – Jurkovič (0)    
 

 

Skupiny Poradie – výhry – body
A skupina  
Koberling-Chlpek 2 – 2 – 20
Kuchárik-Brodziansky 3 – 1 – 10
Komora-Čmiko 1 – 3 – 30
Paluš-Jurkovič 4 – 0 – 0
   
B skupina  
Púpava-Šimurka 1 – 4 – 40
Dvonč D.-Hrdlovič 4 – 1 – 10
Hanus-Hagara 2 – 3 – 30
Cagáň-Wahlandt 3 – 2 – 20
Perniš-Hrehuš 5 – 0 – 0
   
C skupina  
Spál-Loja 1 – 3 – 30
Masár-Kočiš 2 – 2 – 20
Dvonč J.-Pekár 4 – 0 – 0
Šimko Ju.-Lehotský 3 – 1 – 10

 

Detaily zo skupin          
A-skupina Koberling-Chlpek Kuchárik-Brodziansky Komora-Čmiko Paluš-Jurkovič 0
Koberling-Chlpek   6/4 6/7 6/0  
Kuchárik-Brodziansky 4/6   4/6 6/1  
Komora-Čmiko 7/6 6/4   6/1  
Paluš-Jurkovič 0/6 1/6 1/6    
           
B-skupina Púpava-Šimurka Dvonč D.-Hrdlovič Hanus-Hagara Cagáň-Wahlandt Perniš-Hrehuš
Púpava-Šimurka   6/1 6/4 6/3 6/0
Dvonč D.-Hrdlovič 1/6   2/6 4/6 6/4
Hanus-Hagara 4/6 6/2   6/3 6/0
Cagáň-Wahlandt 3/6 6/4 3/6   6/4
Perniš-Hrehuš 0/6 4/6 0/6 4/6  
           
C-skupina Spál-Loja Masár-Kočiš Dvonč J.-Pekár Šimko Ju.-Lehotský  
Spál-Loja   6/0 6/1 6/1  
Masár-Kočiš 0/6   6/1 6/3  
Dvonč J.-Pekár 1/6 1/6   1/6  
Šimko Ju.-Lehotský 1/6 3/6 6/1    

 

 

1. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 6.máj 2023
štvrťfinále semifinále finále
20 40 80
     
     
     
     
Púpava- Šimurka (30+40) (70)    
   
  Púpava-Šimurka  
 
Šimko-Lehotský (0+20) (20) 6/0  
 
    Urbančok-Kuchárik
 
Urbančok-Kuchárik (20+120) (140)   7/6
 
  Urbančok-Kuchárik  
Víťaz 120
Briatka-Čmiko (10+20) (30) 6/0
 
    Urbančok-Kuchárik
 
Koberling-Mik (20+80) (100)   6/3
 
  Koberling-Mik  
 
Baranec-Fabian (10+20) (30) 6/1  
 
    Koberling-Mik
 
Škultéty-Špeťko (30+20) (50)   6/1
 
  Ogorek-Szabo  
 
Ogorek-Szabo (0+40) (40) 6/4  
 

 

Skupiny Poradie – výhry – body
A skupina  
Briatka-Čmiko 3 – 1 – 10
Púpava-Šimurka 1 – 3 – 30
Koberling-Mik 2 – 2 – 20
Ogorek-Szabo 4 – 0 – 0
   
B skupina  
Baramec-Fabian 3 – 1 – 10
Šimko-Lehotský 4 – 0 – 0
Škultéty-Špeťko 1 – 3 – 30
Urbančok-Kuchárik 2 – 2 -20

 

Detaily zo skupin        
A-skupina Briatka-Čmiko Púpava-Šimurka Koberling-Mik Ogorek-Szabo
Briatka-Čmiko   2/6 4/6 6/2
Púpava-Šimurka 6/2   7/5 6/1
Koberling-Mik 6/4 5/7   6/2
Ogorek-Szabo 2/6 1/6 2/6  
         
B-skupina Baramec-Fabian Šimko-Lehotský Škultéty-Špeťko Urbančok-Kuchárik
Baramec-Fabian   6/4 3/6 4/6
Šimko-Lehotský 4/6   1/6 2/6
Škultéty-Špeťko 6/3 6/1   6/4
Urbančok-Kuchárik 6/4 6/2 4/6