Sponzori:
 
 
27.7.2024 - Open III. - miesto určí sponzor

Rastislav Petras

 

EXTRA LIGA Body
Kolo Domáci Hostia             Vyhodnotenie
1 PREDÁTORS HANDLOVÁ MAURI BAR HANDLOVÁ 3 0         2 1   1
1 Štefka Ratkovský 7 5 6 0     2 0 Štefka 25
1 Pernica Škrteľ F. 6 0 6 4     2 0 Pernica 25
1 Fleischerová Krnčok Z.                    
1 Homola Masár Ja. 6 3 6 1     2 0    
1 PEPAMONT-MANTRA UBYFO-LEGENDY 1 2         1 2   1
1 Košík Š. Komora P. ml 4 6 2 6     0 2 Komora P. ml 25
1 Džubinský M. Kubinec 2 6 5 7     0 2 Kubinec 25
1 Džubinský M. Komora P. ml                    
1 Mjartan P. Kubinec 7 6 7 6     2 0    
1 TK RAKETA NEXT 1 2         1 2   1
1 Baláž J. Púpava 6 7 6 3 6 2 2 1 Baláž J. 25
1 Goga J. Loja 2 6 2 6     0 2 Loja 25
1 Kubovič Chlpek R.                    
1 Cagáň J. Loja 4 6 4 6     0 2    
1 TK NCHZ NOVÁKY „A“ SLOVAN 1 2         1 2   1
1 Kollář J. Mihálik 6 7 6 7     0 2 Mihálik 25
1 Hrnčiar Duchoň 0 6 2 6     0 2 Duchoň 25
1 Kollář J. Mihálik                    
1 Turňa Duchoň 6 3 6 7 10 7 2 1    
2 MAURI BAR HANDLOVÁ TK NCHZ NOVÁKY „A“ 0 3         1 2   1
2 Masár Ja. Ševce 5 7 6 3 2 6 1 2 Ševce 25
2 Ratkovský Kollář J. 2 6 6 4 5 7 1 2 Kollář J. 25
2 Krnčok Z. Turňa                    
2 Škrteľ F. Hrnčiar 4 6 6 4 8 10 1 2    
2 SLOVAN TK RAKETA 2 1         2 1   1
2 Mihálik Goga J. 6 3 6 0     2 0 Mihálik 25
2 Lipták Baláž J. 6 1 4 6 4 6 1 2 Baláž J. 25
2 Lipták Baláž J.                    
2 Vojcek Kubovič 6 1 7 6     2 0    
2 NEXT PEPAMONT-MANTRA 1 2         1 2   1
2 Loja Džubinský M. 2 6 5 7     0 2 Džubinský M. 25
2 Púpava Mjartan P. 4 6 6 4 3 6 1 2 Mjartan P. 25
2 Loja Košík Š.                    
2 Chlpek R. Džubinský M. 6 2 6 2     2 0    
2 UBYFO-LEGENDY PREDÁTORS HANDLOVÁ 2 1         2 1   1
2 Kubinec Fleischerová 6 0 6 2     2 0 Kubinec 25
2 Komora P. ml Pernica 2 6 1 6     0 2 Pernica 25
2 Kubinec Fleischerová                    
2 Komora P. ml Pernica 6 3 6 2     2 0    
3 UBYFO-LEGENDY MAURI BAR HANDLOVÁ 2 1         2 1   1
3 Kubinec Masár Ja. 6 0 6 1     2 0 Kubinec 25
3 Komora P. ml Ratkovský 6 0 6 3     2 0 Komora P. ml 25
3 Komora P. ml Masár Ja.                    
3 Obertík Krnčok Z. 6 4 0 6 13 15 1 2    
3 PREDÁTORS HANDLOVÁ NEXT 1 2         1 2   1
3 Pernica Loja 5 3         1 0 Pernica 25
3 Štefka Syč 6 7 6 1 3 6 1 2 Syč 25
3 Pernica Púpava                    
3 Fleischerová Syč 2 6 2 6     0 2    
3 PEPAMONT-MANTRA SLOVAN 1 2         1 2   1
3 Džubinský M. Mihálik 6 3 6 4     2 0 Džubinský M. 25
3 Mjartan P. Vojcek 6 2 4 6 0 6 1 2 Vojcek 25
3 Džubinský M. Mihálik                    
3 Mjartan P. Vojcek 6 1 3 6 7 10 1 2    
3 TK RAKETA TK NCHZ NOVÁKY „A“ 3 0         2 1   1
3 Baláž J. Kollář J. 6 0 6 0     2 0 Baláž J. 25
3 Cagáň J. Ševce 7 5 6 3     2 0 Cagáň J. 25
3 Baláž J. Hrnčiar                    
3 Kubovič Baran 6 2 6 0     2 0    
4 MAURI BAR HANDLOVÁ TK RAKETA 1 2         1 2   1
4 Ratkovský Baláž J. 2 6 1 6     0 2 Baláž J. 25
4 Krnčok Z. Cagáň J. 6 3 4 6 0 6 1 2 Cagáň J. 25
4 Ratkovský Kubovič                    
4 Škrteľ F. Jančich 7 5 0 6 10 4 2 1    
4 TK NCHZ NOVÁKY „A“ PEPAMONT-MANTRA 0 3         1 2   1
4 Hanus M. Košík Š. 1 6 0 6     0 2 Košík Š. 25
4 Ševce Džubinský M. 4 6 1 6     0 2 Džubinský M. 25
4 Bízek Košík Š.                    
4 Baran Mjartan P. 4 6 2 6     0 2    
4 SLOVAN PREDÁTORS HANDLOVÁ 2 1         2 1   1
4 Mihálik Štefka 4 6 6 4 2 6 1 2 Štefka 25
4 Vojcek Pernica 6 1 6 0     2 0 Vojcek 25
4 Mihálik Fleischerová                    
4 Vojcek Homola 6 0 6 1     2 0    
4 NEXT UBYFO-LEGENDY 2 1         2 1   1
4 Syč Kubinec 4 6 0 6     0 2 Kubinec 25
4 Púpava Komora P. ml 2 6 7 6 6 1 2 1 Púpava 25
4 Koberling Bušík                    
4 Chlpek R. Hoppan 6 3 7 5     2 0    
5 NEXT MAURI BAR HANDLOVÁ 3 0         2 1   1
5 Púpava Ratkovský 6 1 6 2     2 0 Púpava 25
5 Syč Masár Ja. 6 7 6 3 6 1 2 1 Syč 25
5 Chlpek R. Ratkovský                    
5 Púpava Krnčok Z. 5 7 6 3 10 6 2 1    
5 UBYFO-LEGENDY SLOVAN 0 3         1 2   1
5 Komora P. ml Vojcek 3 6 1 6     0 2 Vojcek 25
5 Hoppan Mihálik 4 6 4 6     0 2 Mihálik 25
5 Bušík Vojcek                    
5 Hoppan Mihálik 3 6 2 6     0 2    
5 PREDÁTORS HANDLOVÁ TK NCHZ NOVÁKY „A“ 3 0         2 1   1
5 Štefka Kollář J. 6 1 6 1     2 0 Štefka 25
5 Fleischerová Ševce 6 3 4 6 6 3 2 1 Fleischerová 25
5 Štefka Hrnčiar                    
5 Homola Baran 7 5 6 4     2 0    
5 PEPAMONT-MANTRA TK RAKETA 2 1         2 1   1
5 Džubinský M. Baláž J. 1 6 4 6     0 2 Baláž J. 25
5 Košík Š. Goga J. 6 2 6 1     2 0 Košík Š. 25
5 Mjartan P. Cagáň J.                    
5 Džubinský M. Baláž J. 6 2 6 3     2 0    
6 MAURI BAR HANDLOVÁ PEPAMONT-MANTRA 0 3         1 2   1
6 Ratkovský Mjartan P. 1 6 0 6     0 2 Mjartan P. 25
6 Škrteľ F. Džubinský M. 0 6 4 6     0 2 Džubinský M. 25
6 Masár Ja. Košík Š.                    
6 Ratkovský Mjartan P. 0 6 1 6     0 2    
6 TK RAKETA PREDÁTORS HANDLOVÁ 0 0         0 0    
6                 0 0 0  
6                 0 0 0  
6                        
6                 0 0    
6 TK NCHZ NOVÁKY „A“ UBYFO-LEGENDY 0 0         0 0    
6                 0 0 0  
6                 0 0 0  
6                        
6                 0 0    
6 SLOVAN NEXT 1 2         1 2   1
6 Lipták Syč 6 1 6 1     2 0 Lipták 25
6 Mihálik Púpava 6 2 4 6 0 6 1 2 Púpava 25
6 Lipták Chlpek R.                    
6 Mihálik Syč 6 2 0 6 8 10 1 2    
7 SLOVAN MAURI BAR HANDLOVÁ 0 0         0 0    
7                 0 0 0  
7                 0 0 0  
7                        
7                 0 0    
7 NEXT TK NCHZ NOVÁKY „A“ 0 0         0 0    
7                 0 0 0  
7                 0 0 0  
7                        
7                 0 0    
7 UBYFO-LEGENDY TK RAKETA 0 0         0 0    
7                 0 0 0  
7                 0 0 0  
7                        
7                 0 0    
7 PREDÁTORS HANDLOVÁ PEPAMONT-MANTRA 0 0         0 0    
7                 0 0 0  
7                 0 0 0  
7                        
7                 0 0    

 

 

Rebríček družstiev
EXTRA LIGA
  TEAM Sk. Kolá V P K VZ PZ Body
1 NEXT EL 6 5 1 0 12 6 11
2 SLOVAN EL 6 5 1 0 12 6 11
3 PEPAMONT-MANTRA EL 6 4 2 0 12 6 10
4 UBYFO-LEGENDY EL 5 3 2 0 7 8 8
5 PREDÁTORS HANDLOVÁ EL 5 2 3 0 9 6 7
6 TK RAKETA EL 5 2 3 0 8 7 7
7 TK NCHZ NOVÁKY „A“ EL 5 1 4 0 4 11 6
8 MAURI BAR HANDLOVÁ EL 6 0 6 0 2 16 6
 
1. LIGA
  TEAM Sk. Kolá V P K VZ PZ Body
1 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY „A“ A 6 6 0 0 18 0 12
2 ALUPLAST A 6 6 0 0 15 3 12
3 ŠTVORCHYBA A 6 4 2 0 10 8 10
4 ENTER A 6 3 3 0 7 11 9
5 G-TEAM A 6 2 4 0 7 11 8
6 ERPE TEAM A 6 2 4 0 7 11 8
7 PRAVNO „A“ A 6 1 5 0 5 13 7
8 JADASA A 6 0 6 0 3 15 6
                   
2. LIGA
  TEAM Sk. Kolá V P K VZ PZ Body
1 PERSHING 5 B 6 6 0 0 16 2 12
2 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY „B“ B 5 4 1 0 10 5 9
3 PRAVENEC B 6 3 3 0 12 6 9
4 KUTRAJ TÍM B 5 3 2 0 8 7 8
5 LA FAMIGLIA B 5 3 2 0 8 7 8
6 NOVÁKY „B“ B 5 2 3 0 6 9 7
7 SLOVAN TEAM B 5 1 4 0 4 11 6
8 D.S.P.TEAM B 4 1 3 0 4 8 5
9 OTK LEHOTA B 5 0 5 0 1 14 5
                   
                   
Klúč zoradenia – Body dsc, kolá asc, VZ dsc
V, P, K – Víťazstvá, Prehry, Kontumácie družstva
VZ, PZ -Víťazné zápasy, Prehraté zápasy
Pri rovnosti bodov na konci sezóny
rozhodujú vzájomné zápasy dotknutých družstiev,
potom pomer vyhraté vs prehraté dielčie zápasy,
potom pomer vyhraté vs prehraté sety,
potom pomer vyhraté vs prehraté gamy.
Ak nerozhodne žiadne z kritérií, nasleduje los resp extra zápas.