Sponzori:
 
 
27.7.2024 - Open III. - miesto určí sponzor

Liga výsledky

 

BARÁŽ 2023 – víťaz zápasu je žltou
  Domáci Hostia            
SF Extraliga UBYFO-LEGENDY SLAVOJ FORZA 0 3        
Komora P.ml Lipták 6 2 1 6 3 6
Kubinec Vojcek 5 7 4 6    
Komora P.ml Lipták            
Kubinec Mihálik 2 6 2 6    
SF Extraliga NEXT PEPAMONT-MANTRA 2 0        
Syč Džubinský 7 6 7 5    
Púpava Mjartan 6 1 3 6 6 4
               
               
Zápas o
bronz EL
UBYFO-LEGENDY PEPAMONT-MANTRA 2 1        
Kubinec Košík 6 1 6 1    
Komora P.ml Džubinský 6 4 6 7 2 6
Kubinec Džubinský            
Komora P.ml Mjartan 6 2 6 3    
Finále Extraligy SLAVOJ FORZA NEXT 2 0        
Vojcek Loja 6 1 6 0    
Lipták Púpava 7 6 6 4    
               
               
Zápas o zotrvanie v EL ŠTVORCHYBA TK RAKETA 1 2        
Škultéty Goga 2 6 6 4 6 0
Briatka Vaňo 1 6 0 6    
Škultéty Cagáň            
Briatka Baláž 2 6 2 6    
Zápas o zotrvanie v EL TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A TK NOVÁKY A 2 1        
Baranek Baran 6 4 7 5    
Oršula I. Kollář J. 4 6 1 6    
Adamec Hrnčiar            
Cmarko Kollář J. 5 7 6 2 10 3
Zápas o zotrvanie v EL TK RAKETA ŠTVORCHYBA 2 1        
Baláž Briatka 4 6 6 4 6 1
Cagáň Škultéty 6 2 7 5    
Goga Briatka            
Jančich Škultéty 4 6 2 6    
Zápas o zotrvanie v EL TK NOVÁKY A TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A 2 1        
Kollář J. Adamec 6 2 6 1    
Ševce Baranek 5 7 4 6    
Hrnčiar Adamec            
Baran Oršula I. 7 5 6 4    
Zápas o postup do EL FLASH TEAM PREDATORS HANDLOVÁ 0 3        
Ogorek Pernica 3 6 2 6    
Duchoň Štefka 2 6 2 6    
Ogorek Pernica            
Duchoň Štefka 4 6 2 6    
Zápas o postup do EL EXTERIÉROVÝ BAR MAURI G-TEAM 2 1        
Masár Žigo 5 7 3 6    
Ratkovský Gregor 6 1 6 0    
Masár Žigo            
Krnčok Jusko 6 4 7 5    
Zápas o postup do EL PREDATORS HANDLOVÁ FLASH TEAM 2 0        
Pernica Duchoň 6 4 6 2    
Štefka Ogorek 6 2 6 2    
               
               
Zápas o postup do EL G-TEAM EXTERIÉROVÝ BAR MAURI 1 2        
Žigo Ratkovský 6 3 6 3    
Filkorn Krnčok 6 4 3 6 3 6
Žigo Ratkovský            
Filkorn Krnčok 6 3 3 6 5 7
„Úvodná baráž“ 1.L ALUPLAST eRPe TEAM 3 0        
Kuchárik Lehotský 6 1 7 5    
Urbančok Pastierik 6 1 6 2    
Kuchárik Petráš R.            
Urbančok Petráš F. 6 0 7 5    
„Úvodná baráž“ 1.L PRAVNO A EAST 3 0        
Spál Z. Hlaváč 6 3 6 1    
Buocik Šimko J: 6 2 6 2    
Kubíček Hlaváč            
Buocik Šimko J: 6 7 6 3 10 6
„Ostrá baráž“ 1.L eRPe TEAM EAST 3 0        
Šimko Ju. Hlaváč 6 2 4 6 6 2
Pastierik Šimko J. 6 1 6 4    
Petráš R. Hlaváč            
Pastierik Šimko J. 6 2 6 3    
„Ostrá baráž“ 1.L EAST eRPe TEAM 2 1        
Hlaváč Pastierik 7 6 6 1    
Latkóczy Šimko Ju. 7 5 2 6 2 6
Hlaváč Petráš R.            
Šimko J. Lehotský 6 4 2 6 10 8
Zápas o postup do 1.L TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B JADASA 0 3        
Kočan Hrdlovič 3 6 6 2 4 6
Baranek Dvonč 2 6 4 6    
Sládok Pekár            
Baranek Dvonč 2 6 6 7    
Zápas o postup do 1.L JADASA TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B 0 0        
               
               
               
               
Zápas o postup do 1.L PRAVENEC ENTER 0 3        
Ivančík Málik 4 6 6 3 3 6
Klimant M. Protuš 5 7 5 7    
Ivančík Málik            
Klimant M. Protuš 4 6 3 6    
Zápas o postup do 1.L ENTER PRAVENEC 0 0        
               
               
               
               
Zápas 5.-.8. 2.L KUTRAJ TÍM SLOVAN TEAM 1 2        
Sýkora M.ml Hanko J. 1 6 1 6    
Blaško D. Krcho 7 5 3 6 3 6
Rybár M. Vysloužil            
Blaško A. Vojtko 6 4 6 3    
Zápas 5.-.8. 2.L SLOVAN TEAM KUTRAJ TÍM 2 1        
Pipíška Rybár M. 6 2 6 7 6 2
Krcha Blaško A. 6 3 3 6 6 4
Vojtko Sýkora M.ml            
Vysloužil Blaško D. 2 6 6 4 6 7
Zápas 6.-.7. 2.L OTK LEHOTA D.S.P. TEAM 0 3        
Kováč Baranec 4 6 2 6    
Gašparovič Čepko 2 6 5 7    
Kováč Baranec            
Gašparovič Čepko 2 6 0 6    
Zápas 6.-.7. 2.L D.S.P. TEAM OTK LEHOTA 1 2        
Fabian Kováč 5 7 4 6    
Baranec Gašparovič 6 1 6 4    
Fabian Kováč            
Baranec Gašparovič 3 6 4 6    

 

 

2.LIGA Body
Kolo Domáci Hostia             Vyhodnotenie
1 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B voľno 0 0         0 0    
1                 0 0 0  
1                 0 0 0  
1                        
1                 0 0    
1 D.S.P. TEAM SLOVAN TEAM 0 3         1 2   1
1 Fabian Vojtko 6 3 1 6 6 7 1 2 Vojtko 15
1 Baranec Hanko J. 6 3 6 7 4 6 1 2 Hanko J. 15
1 Fabian Pipíška                    
1 Čepko Krcha 6 7 6 7     0 2    
1 JADASA OTK LEHOTA 0 3         0 2   1
1     0 6 0 6     0 2 0  
1     0 6 0 6     0 2 0  
1                        
1     0 6 0 6     0 2    
1 PRAVENEC PEGAS KANIANKA 3 0         2 1   1
1 Ivančík Kušnír Mi. 6 2 6 1     2 0 Ivančík 15
1 Klimant M. Perniš I. 6 0 6 0     2 0 Klimant M. 15
1 Ivančík Kušnír Mi.                    
1 Klimant M. Perniš I. 6 2 6 2     2 0    
1 ENTER KUTRAJ TÍM 3 0         2 1   1
1 Málik Blaško D. 6 1 6 2     2 0 Málik 15
1 Protuš Sýkora M.ml 7 6 2 6 6 2 2 1 Protuš 15
1 Zindler Rybár M.                    
1 Málik Sýkora M.st 6 3 6 4     2 0    
2 ENTER voľno 0 0         0 0    
2                 0 0 0  
2                 0 0 0  
2                        
2                 0 0    
2 KUTRAJ TÍM PRAVENEC 0 3         1 2   1
2 Sýkora M.ml Ivančík 4 6 1 6     0 2 Ivančík 15
2 Rybár M. Klimant M. 4 6 2 6     0 2 Klimant M. 15
2 Blaško D. Ivančík                    
2 Blaško A. Klimant M. 3 6 0 6     0 2    
2 PEGAS KANIANKA JADASA 0 3         0 2   1
2     0 6 0 6     0 2 0  
2     0 6 0 6     0 2 0  
2                        
2     0 6 0 6     0 2    
2 OTK LEHOTA D.S.P. TEAM 1 2         1 2   1
2 Kováč Mi. Baranec 4 6 3 6     0 2 Baranec 15
2 Gašparovič Fabian 6 3 2 6 7 6 2 1 Gašparovič 15
2 Kováč Mi. Baranec                    
2 Gašparovič Čepko 0 6 6 4 12 14 1 2    
2 SLOVAN TEAM TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B 2 1         2 1   1
2 Hanko J. Kočan 6 2 6 4     2 0 Hanko J. 15
2 Vysloužil Sládok 6 4 7 5     2 0 Vysloužil 15
2 Vojtko Baranek D.                    
2 Krcha Šišmiš 3 6 2 6     0 2    
3 SLOVAN TEAM voľno 0 0         0 0    
3                 0 0 0  
3                 0 0 0  
3                        
3                 0 0    
3 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B OTK LEHOTA 2 1         2 1   1
3 Sládok Gašparovič 6 4 4 6 4 6 1 2 Gašparovič 15
3 Baranek D. Kováč Mi. 6 3 6 4     2 0 Baranek D. 15
3 Baranek D. Gašparovič                    
3 Kočan Kováč Mi. 6 3 6 1     2 0    
3 D.S.P. TEAM PEGAS KANIANKA 3 0         2 1   1
3 Baranec Perniš I. 6 4 6 4     2 0 Baranec 15
3     6 0 6 0     2 0 0  
3                        
3     6 0 6 0     2 0    
3 JADASA KUTRAJ TÍM 2 1         2 1   1
3 Pekár Blaško D. 6 0 6 1     2 0 Pekár 15
3 Dvonč D. Blaško A. 6 4 6 2     2 0 Dvonč D. 15
3 Dvonč D. Sýkora M.ml                    
3 Hrdlovič Rybár M. 1 6 6 7     0 2    
3 PRAVENEC ENTER 1 2         1 2   1
3 Ivančík Protuš 1 6 4 6     0 2 Protuš 15
3 Klimant M. Málik 3 6 6 4 3 6 1 2 Málik 15
3 Ivančík Kukla                    
3 Klimant M. Zindler 6 4 6 3     2 0    
4 PRAVENEC voľno 0 0         0 0    
4                 0 0 0  
4                 0 0 0  
4                        
4                 0 0    
4 ENTER JADASA 1 2         1 2   1
4 Málik Hrdlovič 1 6 2 6     0 2 Hrdlovič 15
4 Protuš Pekár 7 6 6 7 6 7 1 2 Pekár 15
4 Protuš Dvonč D.                    
4 Kukla Hrdlovič 6 2 6 1     2 0    
4 KUTRAJ TÍM D.S.P. TEAM 1 2         1 2   1
4 Rybár M. Baranec 6 7 2 6     0 2 Baranec 15
4 Sýkora M.ml Čepko 4 6 7 6 7 6 2 1 Sýkora M.ml 15
4 Blaško D. Fabian                    
4 Blaško A. Baranec 3 6 4 6     0 2    
4 PEGAS KANIANKA TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B 0 3         1 2   1
4 Kokinda Kočan 0 6 4 6     0 2 Kočan 15
4 Grešner Baranek D. 4 6 2 6     0 2 Baranek D. 15
4 Perniš I. Šišmiš                    
4 Grešner Baranek D. 4 6 1 6     0 2    
4 OTK LEHOTA SLOVAN TEAM 2 1         2 1   1
4 Kováč Mi. Hanko J. 2 6 1 6     0 2 Hanko J. 15
4 Gašparovič Vojtko 6 3 6 3     2 0 Gašparovič 15
4 Kováč Mi. Hanko J.                    
4 Gašparovič Pipíška 3 6 6 1 10 6 2 1    
5 OTK LEHOTA voľno 0 0         0 0    
5                 0 0 0  
5                 0 0 0  
5                        
5                 0 0    
5 SLOVAN TEAM PEGAS KANIANKA 3 0         2 1   1
5 Hanko J. Kušnír Mi. 6 2 6 4     2 0 Hanko J. 15
5 Vysloužil Kokinda 6 2 3 6 7 6 2 1 Vysloužil 15
5 Hanko J. Perniš I.                    
5 Vysloužil Németh 6 1 6 4     2 0    
5 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B KUTRAJ TÍM 2 1         2 1   1
5 Sládok Blaško A. 6 1 6 0     2 0 Sládok 15
5 Baranek D. Blaško D. 6 2 6 2     2 0 Baranek D. 15
5 Šišmiš Rybár M.                    
5 Kočan Sýkora M.ml 3 6 6 3 3 6 1 2    
5 D.S.P. TEAM ENTER 0 2         1 2   1
5 Fabian Kukla 3 6 6 3 6 7 1 2 Kukla 15
5 Baranec Protuš 3 6 4 6     0 2 Protuš 15
5                        
5                 0 0    
5 JADASA PRAVENEC 2 1         2 1   1
5 Dvonč D. Klimant M. 6 2 6 4     2 0 Dvonč D. 15
5 Hrdlovič Ivančík 5 7 3 6     0 2 Ivančík 15
5 Dvonč D. Klimant M.                    
5 Hrdlovič Ivančík 5 7 6 2 10 5 2 1    
6 JADASA voľno 0 0         0 0    
6                 0 0 0  
6                 0 0 0  
6                        
6                 0 0    
6 PRAVENEC D.S.P. TEAM 2 1         2 1   1
6 Ivančík Fabian 6 1 6 1     2 0 Ivančík 15
6 Klimant M. Baranec 3 6 6 3 4 6 1 2 Baranec 15
6 Ivančík Fabian                    
6 Klimant M. Čepko 7 5 6 4     2 0    
6 ENTER TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B 0 3         1 2   1
6 Málik Sládok 3 6 3 6     0 2 Sládok 15
6 Protuš Kočan 3 6 7 6 4 6 1 2 Kočan 15
6 Zindler Šišmiš                    
6 Kukla Sládok 4 6 6 4 5 10 1 2    
6 KUTRAJ TÍM SLOVAN TEAM 0 3         1 2   1
6 Rybár M. Hanko J. 1 6 1 6     0 2 Hanko J. 15
6 Sýkora M.ml Vojtko 3 6 0 6     0 2 Vojtko 15
6 Blaško D. Vysloužil                    
6 Blaško A. Pipíška 3 6 4 6     0 2    
6 PEGAS KANIANKA OTK LEHOTA 2 1         2 1   1
6 Grešner Kováč Mi. 6 0 6 0     2 0 Grešner 15
6 Kušnír Mi. Gašparovič 5 7 0 6     0 2 Gašparovič 15
6 Kokinda Kováč Mi.                    
6 Grešner Gašparovič 6 4 6 4     2 0    
7 PEGAS KANIANKA voľno 0 0         0 0    
7                 0 0 0  
7                 0 0 0  
7                        
7                 0 0    
7 OTK LEHOTA KUTRAJ TÍM 2 1         2 1   1
7 Gašparovič Blaško D. 6 1 6 1     2 0 Gašparovič 15
7 Kováč Mi. Blaško A. 6 1 6 3     2 0 Kováč Mi. 15
7 Gašparovič Rybár M.                    
7 Kováč Mi. Sýkora M.ml 1 6 5 7     0 2    
7 SLOVAN TEAM ENTER 1 2         1 2   1
7 Hanko J. Málik 3 6 6 3 7 6 2 1 Hanko J. 15
7 Vojtko Protuš 5 7 3 6     0 2 Protuš 15
7 Vojtko Protuš                    
7 Pipíška Kukla 3 6 3 6     0 2    
7 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B PRAVENEC 0 3         1 2   1
7 Baranek D. Klimant M. 3 6 3 6     0 2 Klimant M. 15
7 Sládok Ivančík 3 6 4 6     0 2 Ivančík 15
7 Baranek D. Klimant M.                    
7 Sládok Ivančík 4 6 4 6     0 2    
7 D.S.P. TEAM JADASA 0 3         1 2   1
7 Fabian Pekár 2 6 2 6     0 2 Pekár 15
7 Baranec Dvonč D. 0 6 4 6     0 2 Dvonč D. 15
7                        
7     0 6 0 6     0 2    
8 D.S.P. TEAM voľno 0 0         0 0    
8                 0 0 0  
8                 0 0 0  
8                        
8                 0 0    
8 JADASA TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B 2 1         2 1   1
8 Dvonč D. Sládok 6 1 7 6     2 0 Dvonč D. 15
8 Pekár Kočan 4 6 7 6 4 6 1 2 Kočan 15
8 Dvonč D. Sládok                    
8 Hrdlovič Baranek D. 4 6 7 5 10 8 2 1    
8 PRAVENEC SLOVAN TEAM 2 1         2 1   1
8 Ivančík Vojtko 6 0 6 0     2 0 Ivančík 15
8 Klimant M. Hanko J. 3 6 6 3 2 6 1 2 Hanko J. 15
8 Ivančík Vojtko                    
8 Klimant M. Hanko J. 6 2 6 3     2 0    
8 ENTER OTK LEHOTA 3 0         2 1   1
8 Protuš Gašparovič 6 2 6 2     2 0 Protuš 15
8 Málik Kováč Mi. 6 3 6 1     2 0 Málik 15
8 Zindler Kováč Mi.                    
8 Kukla Gašparovič 6 1 7 5     2 0    
8 KUTRAJ TÍM PEGAS KANIANKA 2 1         2 1   1
8 Blaško D. Grešner 5 7 0 6     0 2 Grešner 15
8 Sýkora M.ml Kokinda 6 3 6 4     2 0 Sýkora M.ml 15
8 Rybár M. Grešner                    
8 Blaško A. Kušnír Mi. 1 6 7 5 10 8 2 1    
9 KUTRAJ TÍM voľno 0 0         0 0    
9                 0 0 0  
9                 0 0 0  
9                        
9                 0 0    
9 PEGAS KANIANKA ENTER 1 2         1 2   1
9 Grešner Málik 6 4 2 6 4 6 1 2 Málik 15
9 Kušnír Mi. Protuš 1 6 3 6     0 2 Protuš 15
9 Kokinda Zindler                    
9 Grešner Protuš 6 1 6 1     2 0    
9 OTK LEHOTA PRAVENEC 0 3         1 2   1
9 Kováč Mi. Ivančík 1 6 0 6     0 2 Ivančík 15
9 Gašparovič Klimant M. 3 6 2 6     0 2 Klimant M. 15
9 Kováč Mi. Ivančík                    
9 Gašparovič Klimant M. 3 6 1 6     0 2    
9 SLOVAN TEAM JADASA 1 2         1 2   1
9 Hanko J. Dvonč D. 6 2 6 7 2 6 1 2 Dvonč D. 15
9 Vojtko Hrdlovič 6 3 3 6 6 4 2 1 Vojtko 15
9 Vysloužil Dvonč D.                    
9 Pipíška Hrdlovič 2 6 3 6     0 2    
9 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY B D.S.P. TEAM 3 0         2 1   1
9 Baranek D. Baranec 6 3 6 4     2 0 Baranek D. 15
9 Sládok Fabian 6 2 6 4     2 0 Sládok 15
9 Kočan Čepko                    
9 Šišmiš Fabian 6 2 6 3     2 0    

 

 

EXTRA LIGA Body
Kolo Domáci Hostia             Vyhodnotenie
1 PEPAMONT-MANTRA UBYFO-LEGENDY 1 2         1 2   1
1 Džubinský M. Komora P. ml 6 4 5 7 6 3 2 1 Džubinský M. 25
1 Mjartan P. Kubinec 1 6 3 6     0 2 Kubinec 25
1 Mjartan P. Kubinec                    
1 Košík Š. Hoppan 5 7 6 4 4 10 1 2    
1 NEXT TK NOVÁKY A 3 0         2 1   1
1 Púpava Baran 6 2 7 6     2 0 Púpava 25
1 Loja Ševce 5 7 6 3 6 0 2 1 Loja 25
1 Koberling Hrnčiar                    
1 Chlpek R. Baran 6 2 6 4     2 0    
1 ŠTVORCHYBA SLAVOJ FORZA 0 3         1 2   1
1 Briatka Mihálik 0 6 1 6     0 2 Mihálik 25
1 Špeťko Kočiš 1 6 3 6     0 2 Kočiš 25
1 Briatka Mihálik                    
1 Špeťko Kočiš 2 6 4 6     0 2    
1 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A TK RAKETA 0 3         1 2   1
1 Adamec M. Kubovič 2 6 1 6     0 2 Kubovič 25
1 Baranek A. Gogola B. 6 1 5 7 5 7 1 2 Gogola B. 25
1 Cmarko Kubovič                    
1 Oršula I. Cagáň J. 4 6 4 6     0 2    
2 UBYFO-LEGENDY TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A 2 1         2 1   1
2 Kubinec Baranek A. 1 6 6 0 6 1 2 1 Kubinec 25
2 Komora P. ml Oršula I. 6 3 6 1     2 0 Komora P. ml 25
2 Kubinec Cmarko                    
2 Obertík Adamec M. 6 2 2 6 2 6 1 2    
2 TK RAKETA ŠTVORCHYBA 2 1         2 1   1
2 Cagáň J. Špeťko 6 0 6 1     2 0 Cagáň J. 25
2 Gogola B. Briatka 1 6 6 7     0 2 Briatka 25
2 Kubovič Špeťko                    
2 Cagáň J. Briatka 6 2 6 3     2 0    
2 SLAVOJ FORZA NEXT 1 2         1 2   1
2 Mihálik Púpava 4 6 3 6     0 2 Púpava 25
2 Vojcek Syč 7 6 6 2     2 0 Vojcek 25
2 Mihálik Koberling                    
2 Vojcek Púpava 3 6 1 6     0 2    
2 TK NOVÁKY A PEPAMONT-MANTRA 0 3         1 2   1
2 Baran Košík Š. 1 6 0 6     0 2 Košík Š. 25
2 Kollář J. Džubinský M. 7 6 1 6 4 6 1 2 Džubinský M. 25
2 Hrnčiar Košík Š.                    
2 Turňa Mjartan P. 0 6 3 6     0 2    
3 TK NOVÁKY A UBYFO-LEGENDY 1 2         1 2   1
3 Hanus M. Kubinec 1 6 1 6     0 2 Kubinec 25
3 Kollář J. Komora P. ml 1 6 4 6     0 2 Komora P. ml 25
3 Hrnčiar Kubinec                    
3 Kollář J. Obertík 3 6 7 5 10 7 2 1    
3 PEPAMONT-MANTRA SLAVOJ FORZA 3 0         2 1   1
3 Košík Š. Kočiš 6 2 6 3     2 0 Košík Š. 25
3 Mjartan P. Mihálik 2 6 6 1 6 1 2 1 Mjartan P. 25
3 Košík Š. Kočiš                    
3 Mjartan P. Mihálik 6 1 6 1     2 0    
3 NEXT TK RAKETA 3 0         2 1   1
3 Chlpek R. Goga J. 6 2 6 3     2 0 Chlpek R. 25
3 Púpava Gogola B. 6 0 6 0     2 0 Púpava 25
3 Koberling Goga J.                    
3 Loja Gogola B. 6 3 6 0     2 0    
3 ŠTVORCHYBA TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A 1 2         1 2   1
3 Škultéty Baranek A. 4 6 1 6     0 2 Baranek A. 25
3 Briatka Oršula I. 6 2 6 4     2 0 Briatka 25
3 Škultéty Cmarko                    
3 Briatka Adamec M. 4 6 1 6     0 2    
4 UBYFO-LEGENDY ŠTVORCHYBA 3 0         2 1   1
4 Kubinec Briatka 6 2 6 2     2 0 Kubinec 25
4 Komora P. ml Škultéty 6 2 6 4     2 0 Komora P. ml 25
4 Bušík Škultéty                    
4 Hoppan Špeťko 6 3 6 1     2 0    
4 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A NEXT 0 3         1 2   1
4 Cmarko Púpava 2 6 0 6     0 2 Púpava 25
4 Baranek A. Loja 1 6 2 6     0 2 Loja 25
4 Adamec M. Koberling                    
4 Cmarko Púpava 1 6 3 6     0 2    
4 TK RAKETA PEPAMONT-MANTRA 0 3         1 2   1
4 Goga J. Džubinský M. 6 1 4 6 1 6 1 2 Džubinský M. 25
4 Jančich Košík Š. 1 6 1 6     0 2 Košík Š. 25
4 Kubovič Mjartan P.                    
4 Goga J. Košík Š. 1 6 2 6     0 2    
4 SLAVOJ FORZA TK NOVÁKY A 1 2         1 2   1
4 Mihálik Kollář J. 2 6 6 2 7 5 2 1 Mihálik 25
4 Vojaček S.ml Ševce 3 6 4 6     0 2 Ševce 25
4 Kočiš Hrnčiar                    
4 Vojaček S.ml Kollář J. 3 6 4 6     0 2    
5 SLAVOJ FORZA UBYFO-LEGENDY 2 1         2 1   1
5 Mihálik Komora P. ml 6 2 6 7 5 7 1 2 Komora P. ml 25
5 Vojcek Kubinec 6 2 7 6     2 0 Vojcek 25
5 Mihálik Komora P. ml                    
5 Vojcek Kubinec 6 4 2 6 10 6 2 1    
5 TK NOVÁKY A TK RAKETA 0 3         1 2   1
5 Hanus M. Goga J. 2 6 7 5 1 6 1 2 Goga J. 25
5 Baran Gogola B. 3 6 6 3 3 6 1 2 Gogola B. 25
5 Turňa Kubovič                    
5 Hrnčiar Cagáň J. 3 6 4 6     0 2    
5 PEPAMONT-MANTRA TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A 3 0         2 1   1
5 Košík Š. Adamec M. 6 0 5 7 6 4 2 1 Košík Š. 25
5 Džubinský M. Baranek A. 7 5 7 5     2 0 Džubinský M. 25
5 Džubinský M. Cmarko                    
5 Mjartan P. Baranek A. 6 0 6 3     2 0    
5 NEXT ŠTVORCHYBA 3 0         2 1   1
5 Syč Beláček 6 0 6 3     2 0 Syč 25
5 Loja Briatka 6 2 7 5     2 0 Loja 25
5 Syč Beláček                    
5 Koberling Briatka 6 2 6 1     2 0 skreč  
6 UBYFO-LEGENDY NEXT 2 1         2 1   1
6 Komora P. ml Syč 6 0 4 6 5 7 1 2 Syč 25
6 Kubinec Chlpek R. 7 6 7 5     2 0 Kubinec 25
6 Komora P. ml Syč                    
6 Kubinec Chlpek R. 6 3 6 2     2 0    
6 ŠTVORCHYBA PEPAMONT-MANTRA 0 3         1 2   1
6 Briatka Mjartan P. 5 7 2 6     0 2 Mjartan P. 25
6 Škultéty Džubinský M. 3 6 5 7     0 2 Džubinský M. 25
6 Briatka Košík Š.                    
6 Beláček Mjartan P. 6 7 0 6     0 2    
6 TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A TK NOVÁKY A 1 2         1 2   1
6 Oršula I. Kollář J. 2 6 6 2 4 6 1 2 Kollář J. 25
6 Baranek A. Ševce 7 6 5 7 4 6 1 2 Ševce 25
6 Adamec M. Kollář J.                    
6 Cmarko Ševce 6 0 6 1     2 0    
6 TK RAKETA SLAVOJ FORZA 0 3         1 2   1
6 Kubovič Lipták 2 6 0 6     0 2 Lipták 25
6 Goga J. Vojcek 1 6 0 6     0 2 Vojcek 25
6 Kubovič Lipták                    
6 Goga J. Vojcek 2 6 5 7     0 2    
7 TK RAKETA UBYFO-LEGENDY 0 3         1 2   1
7 Vaňo Kubinec 6 4 4 6 0 6 1 2 Kubinec 25
7 Goga J. Komora P. ml 3 6 5 7     0 2 Komora P. ml 25
7 Cagáň J. Kubinec                    
7 Goga J. Bušík 2 6 2 6     0 2    
7 SLAVOJ FORZA TK REŠPEKT Z.KOSTOĽANY A 0 3         1 2   1
7 Kočiš Oršula I. 6 2 1 6 0 6 1 2 Oršula I. 25
7 Vojaček S.ml Adamec M. 1 6 0 6     0 2 Adamec M. 25
7 Vojaček S.ml Oršula I.                    
7 Kočiš Adamec M. 0 6 2 6     0 2    
7 TK NOVÁKY A ŠTVORCHYBA 1 2         1 2   1
7 Kollář J. Briatka 3 6 4 6     0 2 Briatka 25
7 Baran Škultéty 5 7 6 3 4 6 1 2 Škultéty 25
7 Kollář J. Briatka                    
7 Hrnčiar Škultéty 6 2 6 4     2 0    
7 PEPAMONT-MANTRA NEXT 0 3         1 2   1
7 Košík Š. Púpava 3 6 3 6     0 2 Púpava 25
7 Džubinský M. Loja 6 3 4 6 3 6 1 2 Loja 25
7 Košík Š. Koberling                    
7 Mjartan P. Chlpek R. 1 6 2 6     0 2