Sponzori:
 
 
Najbližší turnaj: 17.09.2022 – Open V. – TK Baník Prievidza

Turnaje OPEN

1 2 3 10

 

KOLTEN 3. OPEN turnaj Baník 23.júl 2022

štvrťfinále

semifinále

finále

20

40

80

Zisk=(zisk zo skupín+nový kľúč)

Syč (20+40) (60)

 

Syč

Koberling (10+20) (30)

w/o

 

 

Džubinský

 

Pastierik (10+20) (30)

 

9/7

 

 

Džubinský

 

Víťaz 120

Džubinský (20+120) (140)

9/2

 

 

Džubinský

Loja (20+40) (60)

7/5 6/1

 

Loja

 

 

Hrdlovič (10+20) (30)

9/3

 

 

 

 

Pernica

 

Pernica (10+80) (90)

 

9/7

 

 

Pernica

Púpava (20+20) (40)

9/7

 

 

Poradie

Zisk

A skupina

 

 

Syč

1

20

Ivančík

3

0

Pernica

2

10

 

 

 

B skupina

 

 

Púpava

1

20

Pastierik

2

10

Vojtko

3

0

 

 

 

C skupina

 

 

Loja

1

20

Dvonč D.

3

0

Koberling

2

10

 

 

 

D skupina

 

 

Džubinský

1

20

Horňák

3

0

Hrdlovič

2

10

 

Detaily zo skupín

A skupina

Syč

Ivančík

Pernica

Syč

 

6/4

7/6

Ivančík

4/6

 

1/6

Pernica

6/7

6/1

 

B skupina

Púpava

Pastierik

Vojtko

Púpava

 

6/1

6/2

Pastierik

1/6

 

6/4

Vojtko

2/6

4/6

 

C skupina

Loja

Dvonč D.

Koberling

Loja

 

6/2

w/o

Dvonč D.

2/6

 

3/6

Koberling

6/3

w/o

 

D skupina

Džubinský

Horňák

Hrdlovič

Džubinský

 

6/2

7/6

Horňák

2/6

 

5/7

Hrdlovič

6/7

7/5

 

TENISKA PIZZA & GRILL 2. OPEN turnaj Baník 2.júl 2022

štvrťfinále

semifinále

finále

20

40

80

Zisk=(zisk zo skupín+nový kľúč)

Syč (40+80) (120)

 

Syč

Dvonč (30+20) (50)

6/4

 

 

Syč

 

Mihálik (20+40) (60)

 

9/4

 

 

Mihálik

 

Víťaz 120

Hrdlovič (20+20) (40)

8/3

 

 

Loja

Komora (30+40) (70)

6/4 7/6

 

Komora

 

 

Ivančík (30+20) (50)

7/5

 

 

 

 

Loja

 

Loja (20+120) (140)

 

9/4

 

 

Loja

Púpava (40+20) (60)

6/3

 

 

Poradie

Zisk

A skupina

 

 

Syč

1

40

Ivančík

2

30

Pastierik

3

20

Vojtko

4

10

Vysloužil

5

0

 

 

 

B skupina

 

 

Púpava

1

40

Urbančok

4

10

Lehotský

3

20

Horňák

5

0

Dvonč D.

2

30

 

 

 

C skupina

 

 

Loja

2

20

Šimko

4

0

Duchoň

3

20

Hrdlovič

1

20

 

 

 

D skupina

 

 

Komora

1

30

Gogola

3

10

Pekár

4

0

Mihálik

2

20

 

B skupina

Púpava

Urbančok

Lehotský

Horňák

Dvonč D.

Púpava

 

6/3

6/1

6/1

6/1

Urbančok

3/6

 

4/6

6/4

4/6

Lehotský

1/6

6/4

 

6/1

4/6

Horňák

1/6

4/6

1/6

 

4/6

Dvonč D.

1/6

6/4

6/4

6/4

 

C skupina

Loja

Šimko

Duchoň

Hrdlovič

0

Loja

 

8/1

3/8

8/3

 

Šimko

1/8

 

1/8

5/8

 

Duchoň

8/3

8/1

 

2/8

 

Hrdlovič

3/8

8/5

8/2

 

 

D skupina

Komora

Gogola

Pekár

Mihálik

0

Komora

 

8/3

8/1

8/4

 

Gogola

3/8

 

8/4

3/8

 

Pekár

1/8

4/8

 

2/8

 

Mihálik

4/8

8/3

8/2

 

 

1 2 3 10