Sponzori:

Turnaje OPEN

1 2 3 8

MASTERS 2021

Loja

 

Loja

Kočiš

6/0 6/0

 

 

Syč

 

Syč

 

6/4 2/6 6/4

 

 

Syč

 

 

Záhorský

6/1 6/2

Víťaz Masters 2021

 

 

Syč

 

Mihálik

 

6/3 6/4

 

 

Džubinský

 

 

Džubinský

6/4 3/6 6/4

 

 

 

 

Džubinský

 

Púpava

 

6/2 7/5

 

 

Púpava

Gogola

6/4 6/1

TENNIS FRIENDS 3. OPEN turnaj Baník 31.júl-1.august 2021

štvrťfinále

štvrťfinále

semifinále

finále

10

20

40

80

Zisk=(zisk zo skupín+nový kľúč)

Syč (30+120) (150)

Syč

 

 

Syč

 

Komora

9/6

Komora (20+20) (40)

 

Syč

Urbančok (20+20) (40)

 

Urbančok

 

9/7

 

 

 

Džubinský

 

 

Víťaz 120

Džubinský

9/1

Džubinský (30+40) (70)

 

 

Syč

Záhorský (30+20) (50)

Záhorský

7/6 4/6 6/4

 

 

Koberling

 

 

 

Koberling

9/5

 

Koberling (20+40) (60)

 

 

 

Púpava

Ševce (20+20) (40)

 

Ševce

 

w/o

 

 

 

Púpava

 

Púpava

9/3

Púpava (30+80) (110)

 

 

 

Poradie

Zisk

A skupina

 

 

Syč

1

30

Wahlandt

3

10

Koberling

2

20

Filkorn

4

0

 

 

 

B skupina

 

 

Púpava

1

30

Šimko J.

3

10

Lehotský

4

0

Urbančok

2

20

 

 

 

C skupina

 

 

Džubinský

1

30

Hrdlovič

4

0

Ševce

2

20

Gogola B.

3

10

 

 

 

D skupina

 

 

Záhorský

1

30

Cagáň

3

10

Fabian

4

0

Komora

2

20

 

Detaily zo skupín

A skupina

Syč

Wahlandt

Koberling

Filkorn

Syč

 

6/3

6/3

6/4

Wahlandt

3/6

 

1/6

7/5

Koberling

3/6

6/1

 

6/1

Filkorn

4/6

5/7

1/6

 

B skupina

Púpava

Šimko J.

Lehotský

Urbančok

Púpava

 

6/1

6/1

6/1

Šimko J.

1/6

 

6/2

2/6

Lehotský

1/6

2/6

 

0/6

Urbančok

1/6

6/2

6/0

 

C skupina

Džubinský

Hrdlovič

Ševce

Gogola B.

Džubinský

 

7/6

6/2

6/2

Hrdlovič

6/7

 

1/6

0/6

Ševce

2/6

6/1

 

7/5

Gogola B.

2/6

6/0

5/7

 

D skupina

Záhorský

Cagáň

Fabian

Komora

Záhorský

 

6/2

6/0

6/3

Cagáň

2/6

 

6/1

2/6

Fabian

0/6

1/6

 

1/6

Komora

3/6

6/2

6/1

 

 

ÚTECHA

 

 

 

Zisk=(zisk zo skupín+každé víťazstvo 5 bodov)

 

Wahlandt (10+10) (20)

 

Wahlandt

 

Fabian (0+0) (0)

 

 

 

Wahlandt

 

Lehotský (0+5) (5)

 

 

 

 

Lehotský

 

 

Víťaz útechy

Gogola (10+0) (10)

 

 

Cagáň

Cagáň (10+15) (25)

 

 

Cagáň

 

 

 

Filkorn (0+0) (0)

6/4

 

 

 

 

Cagáň

 

Hrdlovič (0+0) (0)

 

 

 

 

Šimko

 

Šimko (10+5) (15)

KOLTEN 2. OPEN turnaj Baník 24.júl 2021

štvrťfinále

štvrťfinále

semifinále

finále

10

20

40

80

Zisk=(zisk zo skupín+nový kľúč)

Loja (20+80) (100)

Loja

Džubinský (10+10) (20)

9/6

Loja

Záhorský (10+20) (30)

Záhorský

9/5

Sluka (20+10) (30)

9/3

 

Loja

Púpava (20+40) (60)

 

Púpava

 

6/7 7/7 w/o

Šimko (10+10) (20)

 

9/1

Púpava

 

Ivančík (10+10) (20)

Víťaz 120

Ševce

9/4

Ševce (20+20) (40)

 

9/6

Štefka

Syč (20+40) (60)

Syč

6/1 6/2

Gogola (10+10) (20)

9/1

Syč

 

Vysloužil (10+10) (20)

 

Hagara

9/6

 

Hagara (20+20) (40)

 

9/2

 

Štefka

Štefka (20+120) (140)

 

Štefka

 

9/1

Hanko (10+10) (20)

 

9/2

Štefka

Zigo (10+10) (20)

Komora

6/1 6/3

Komora (20+20) (40)

9/2

 

Poradie

Zisk

A skupina

 

 

Loja

1

20

Vysloužil

2

10

Gregor

3

0

 

 

 

B skupina

 

 

Džubinský

2

10

Pastierik

3

0

Komora

1

20

 

 

 

C skupina

 

 

Gogola

2

10

Ševce

1

20

Hrdlovič

3

0

 

 

 

D skupina

 

 

Ivančík

2

10

Koberling

3

0

Syč

1

20

E skupina

 

 

Hanko J.

2

10

Sluka

1

20

Jusko

3

0

 

 

 

F skupina

 

 

Záhorský

2

10

Filkorn

3

0

Štefka

1

20

 

 

 

G skupina

 

 

Hagara

1

20

Šimko J.

2

10

Pekár

3

0

 

 

 

H skupina

 

 

Dobrotka D.

3

0

Púpava

1

20

Zigo

2

10

ÚTECHA

 

 

 

Zisk=(zisk zo skupín+každé víťazstvo 5 bodov)

 

Jusko (0+10) (10)

 

Jusko

 

Dobrotka (0+0) (0)

9/3

 

 

Jusko

 

Pastierik (0+0) (0)

 

9/3

 

 

Hrdlovič

 

 

 

Hrdlovič (0+5) (5)

9/4

 

 

 

Filkorn

Filkorn (0+15) (15)

6/3

 

Filkorn

 

 

 

Koberling (0+0) (0)

w/o

 

 

 

 

Filkorn

 

Pekár (0+0) (0)

 

9/7

 

 

Gregor

 

Gregor  (0+5) (5)

w/o

 

Detaily zo skupín

A skupina

Loja

Vysloužil

Gregor

Loja

 

6/0

6/0

Vysloužil

0/6

 

7/6

Gregor

0/6

6/7

 

B skupina

Džubinský

Pastierik

Komora

Džubinský

 

6/2

4/6

Pastierik

2/6

 

5/7

Komora

6/4

7/5

 

C skupina

Gogola

Ševce

Hrdlovič

Gogola

 

4/6

6/2

Ševce

6/4

 

6/2

Hrdlovič

2/6

2/6

 

D skupina

Ivančík

Koberling

Syč

Ivančík

 

6/4

4/6

Koberling

4/6

 

4/6

Syč

6/4

6/4

 

E skupina

Hanko J.

Sluka

Jusko

Hanko J.

 

3/6

6/2

Sluka

6/3

 

6/2

Jusko

2/6

2/6

 

F skupina

Záhorský

Filkorn

Štefka

Záhorský

 

6/0

1/6

Filkorn

0/6

 

1/6

Štefka

6/1

6/1

 

G skupina

Hagara

Šimko J.

Pekár

Hagara

 

6/1

1/1 w/o

Šimko J.

1/6

 

w/o

Pekár

1/1 w/o

w/o

 

H skupina

Dobrotka D.

Púpava

Zigo

Dobrotka D.

 

0/6

3/6

Púpava

6/0

 

6/1

Zigo

6/3

1/6

 

1 2 3 8