Sponzori:

Turnaje DOUBLE

1 2 3 7

COPY LEADERS – 1. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 30.apríl 2022

štvrťfinále

semifinále

finále

20

40

80

Chlpek – Koberling (60+80) (140)

 

Chlpek – Koberling

 

 

 

 

Chlpek – Koberling

 

 

 

 

 

 

 

 

Víťaz 120

 

 

 

 

Púpava – Syč

 

9/4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Púpava – Syč

 

 

 

 

 

 

Púpava – Syč

Púpava – Syč (50+120) (170)

 

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Kočiš – Lehotský

3 – 4 – 40

Krcha – Vojtko

7 – 0 – 0

Chlpek – Koberling

1 – 6 – 60

Púpava – Syč

2 – 5 – 50

Perniš – Fabian

6 -1 – 10

Hrdlovič – Szabo

5 – 2 – 20

Kubovič – Kokinda

4 – 3 – 30

 

Detaily zo skupin

A-skupina

Kočiš – Lehotský

Krcha – Vojtko

Chlpek – Koberling

Púpava – Syč

Perniš – Fabian

Hrdlovič – Szabo

Kubovič – Kokinda

Kočiš – Lehotský

 

6/1

1/6

1/6

6/0

6/1

6/1

Krcha – Vojtko

1/6

 

3/6

1/6

3/6

1/6

0/6

Chlpek – Koberling

6/1

6/3

 

6/3

6/2

6/1

6/1

Púpava – Syč

6/1

6/1

3/6

 

6/2

6/2

6/2

Perniš – Fabian

0/6

6/3

2/6

2/6

 

0/6

2/6

Hrdlovič – Szabo

1/6

6/1

1/6

2/6

6/0

 

4/6

Kubovič – Kokinda

1/6

6/0

1/6

2/6

6/2

6/4

 

3. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 1.september 2021

štvrťfinále

semifinále

finále

20

40

80

Hvizd-Kožár (40+120) (160)

 

Hvizd-Kožár

Valok-Pršan (20+20) (40)

6/2

 

 

Hvizd-Kožár

 

Jagnešák-Kuchárik (20+20) (40)

 

6/4

 

 

Lipták-Mikuš

 

Víťaz 120

Lipták-Mikuš (30+40) (70)

6/2

 

 

Hvizd-Kožár

Koberling-Chlpek (30+80) (110)

6/4

 

Koberling-Chlpek

 

 

Urbančok-Fabian (20+20) (40)

6/2

 

 

 

 

Koberling-Chlpek

 

Záhorský-Masár (10+20) (30)

 

6/4

 

 

Púpava-Loja

Púpava-Loja (30+40) (70)

6/3

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Koberling-Chlpek

2 – 3 – 30

Hvizd-Kožár

1 – 4 – 40

Jagnešák-Kuchárik

3 – 2 – 20

Záhorský-Masár

4 – 1 – 10

Szabo-Hrdlovič

5 – 0 – 0

B skupina

 

Lipták-Mikuš

2 – 3 – 30

Valok-Pršan

4 – 2 – 20

Filkorn-Vojtko

5 – 0 – 0

Urbančok-Fabian

3 – 2 – 20

Púpava-Loja

1 – 3 – 30

 

Detaily zo skupin

A-skupina

Koberling-Chlpek

Hvizd-Kožár

Jagnešák-Kuchárik

Záhorský-Masár

Szabo-Hrdlovič

Koberling-Chlpek

 

3/6

6/3

6/0

6/0

Hvizd-Kožár

6/3

 

6/2

6/0

6/1

Jagnešák-Kuchárik

3/6

2/6

 

7/5

6/1

Záhorský-Masár

0/6

0/6

5/7

 

6/0

Szabo-Hrdlovič

0/6

1/6

1/6

0/6

 

B-skupina

Lipták-Mikuš

Valok-Pršan

Filkorn-Vojtko

Urbančok-Fabian

Púpava-Loja

Lipták-Mikuš

 

6/0

6/1

6/2

6/7

Valok-Pršan

0/6

 

6/3

6/7

7/6

Filkorn-Vojtko

1/6

3/6

 

2/6

2/6

Urbančok-Fabian

2/6

7/6

6/2

 

1/6

Púpava-Loja

7/6

6/7

6/2

6/1

 

TIPSTAV – 2. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 17.júl 2021

štvrťfinále

semifinále

finále

20

40

80

Chlpek – Koberling (60+120) (180)

 

Chlpek – Koberling

 

 

 

 

Chlpek – Koberling

 

 

 

9/4

 

 

Masár – Záhorský

 

Víťaz 120

Masár – Záhorský (30+40) (70)

 

 

 

Chlpek – Koberling

Loja – Púpava (40+40) (80)

9/5

 

Loja – Púpava

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanus – Syč

 

 

 

9/5

 

 

Hanus – Syč

Hanus – Syč (50+80) (130)

 

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Hanus – Syč

2 – 5 – 50

Kuchárik – Brodziansky

5 – 2 – 20

Urbančok – Fabian

6 – 1 – 10

Szabo – Hrdlovič

7 – 0 – 0

Masár – Záhorský

4 – 3 – 30

Loja – Púpava

3 – 4 – 40

Chlpek – Koberling

1 – 6 – 60

 

Detaily zo skupin

A-skupina

Hanus – Syč

Kuchárik – Brodziansky

Urbančok – Fabian

Szabo – Hrdlovič

Masár – Záhorský

Loja – Púpava

Chlpek – Koberling

Hanus – Syč

 

5/0

5/1

5/0

5/3

5/3

1/5

Kuchárik – Brodziansky

0/5

 

5/2

5/3

0/5

1/5

2/5

Urbančok – Fabian

1/5

2/5

 

5/0

4/5

1/5

2/5

Szabo – Hrdlovič

0/5

3/5

0/5

 

1/5

0/5

1/5

Masár – Záhorský

3/5

5/0

5/4

5/1

 

0/5

3/5

Loja – Púpava

3/5

5/1

5/1

5/0

5/0

 

4/5

Chlpek – Koberling

5/1

5/2

5/2

5/1

5/3

5/4

 

1 2 3 7