Sponzori:
 
 
Najbližší turnaj: 17.09.2022 – Open V. – TK Baník Prievidza

Turnaje DOUBLE

1 2 3 8

RAKETA DOUBLE – 5. Štvorhrový turnaj – Raketa Nedožery Brezany 27.august 2022

štvrťfinále

semifinále

finále

20

40

80

Syč – Púpava (40+120) (160)

 

Syč – Púpava

 

 

 

 

Syč – Púpava

 

 

 

 

 

 

 

 

Víťaz 120

 

 

 

 

Syč – Púpava

 

6/4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Goga – Cagáň

 

 

 

 

 

 

Goga – Cagáň

Goga – Cagáň (20+80) (100)

 

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Syč – Púpava

1 – 4 – 40

Kubovič – Bjerregaard

3 – 2 – 20

Goga – Cagáň

2 – 2 – 20

Anike – Klaudia

4 – 2 – 20

Malcom – Kane

5 – 0 – 0

 

Detaily zo skupin

A-skupina

Syč – Púpava

Kubovič – Bjerregaard

Goga – Cagáň

Anike – Klaudia

Malcom – Kane

Syč – Púpava

 

9/4

9/4

6/1

6/1

Kubovič – Bjerregaard

4/9

 

7/9

6/4

6/1

Goga – Cagáň

4/9

9/7

 

5/7

6/1

Anike – Klaudia

1/6

4/6

7/5

 

6/0

Malcom – Kane

1/6

1/6

1/6

0/6

 

ALUPLAST CUP – 4. Štvorhrový turnaj – Baník Prievidza 6.august 2022

štvrťfinále

semifinále

finále

20

40

80

Košík-Mjartan (50+40) (90)

 

Košík-Mjartan

Brodziansky-Jagnešák (30+20) (50)

6/3

 

 

Koberling-Chlpek

 

Masár Ja.-Mihálik (30+20) (50)

 

6/4

 

 

Koberling-Chlpek

 

Víťaz 120

Koberling-Chlpek (40+120) (160)

6/2

 

 

Koberling-Chlpek

Syč-Púpava (40+80) (120)

9/6

 

Syč-Púpava

 

 

Goga-Kubovič (30+20) (50)

6/3

 

 

 

 

Syč-Púpava

 

Fabian-Škrteľ R. (20+20) (40)

 

9/4

 

 

Komora-Loja

Komora-Loja (40+40) (80)

6/4

 

Skupiny

Poradie – výhry – body

A skupina

 

Syč-Púpava

2 – 4 – 40

Urbančok-Kuchárik

5 – 1 – 10

Szabo-Ogorek

6 – 0 – 0

Masár Ja.-Mihálik

3 – 3 – 30

Fabian-Škrteľ R.

4 – 2 – 20

Košík-Mjartan

1 – 5 – 50

B skupina

 

Koberling-Chlpek

2 – 4 – 40

Kušnír-Krško

6 – 0 – 0

Komora-Loja

1 – 4 – 40

Brodziansky-Jagnešák

4 – 3 – 30

Goga-Kubovič

3 – 3 – 30

Perniš I.-Baranec

5 – 1 – 10

 

Detaily zo skupin

A-skupina

Syč-Púpava

Urbančok-Kuchárik

Szabo-Ogorek

Masár Ja.-Mihálik

Fabian-Škrteľ R.

Košík-Mjartan

Syč-Púpava

 

5/1

5/0

5/2

5/1

5/6

Urbančok-Kuchárik

1/5

 

5/2

2/5

1/5

2/5

Szabo-Ogorek

0/5

2/5

 

1/5

2/5

1/5

Masár Ja.-Mihálik

2/5

5/2

5/1

 

5/0

0/5

Fabian-Škrteľ R.

1/5

5/1

5/2

0/5

 

1/5

Košík-Mjartan

6/5

5/2

5/1

5/0

5/1

 

B-skupina

Koberling-Chlpek

Kušnír-Krško

Komora-Loja

Brodziansky-Jagnešák

Goga-Kubovič

Perniš I.-Baranec

Koberling-Chlpek

 

5/1

2/5

5/2

5/3

5/2

Kušnír-Krško

1/5

 

0/5

0/5

0/5

1/5

Komora-Loja

5/2

5/0

 

3/5

5/1

5/1

Brodziansky-Jagnešák

2/5

5/0

5/3

 

3/5

5/1

Goga-Kubovič

3/5

5/0

1/5

5/3

 

5/1

Perniš I.-Baranec

2/5

5/1

1/5

1/5

1/5

 

1 2 3 8